GRIP TRIP innowacyjna tablica treningowa

GRIP TRIP innowacyjna tablica treningowa
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Nie ma co ukrywać, Grip Trip to wymagające narzędzie treningowe, jednak od kiedy go używam, nie wyobrażam sobie jednostki treningowej bez minut poświęconych na wędrówkę po labiryncie.

Główną zaletą Grip Trip, względem standardowego podciągania na drążku, jest przemieszczanie się wielokierunkowe. Ciężar rozkładany jest naprzemienne na liczne partie mięśni, z uwzględnieniem precyzyjnej koordynacji rąk. W odróżnieniu od standardowego Pegboarda, w którym poruszamy się w liniach prostych – w Grip Trip, ruch przebiega m.in. po linii łamanej, przez co wymaga zwiększonego skupienia na utrzymaniu rąk na drążku, angażując większą ilość mięśni ćwiczącego.

Poprawia siłę pleców, chwytu, przedramion i barków- wymaga wiele ale tyle samo daje. To wiele możliwości o których możemy tylko pomarzyć na innych urządzeniach.

Tomasz „Sqwaru” Skwarek Trener Runmageddon, właściciel Carbon Silesia Sport, Instruktor OCR Polska

Idealne narzędzie dla wspinaczy.

Grip Trip doskonale sprawdzi się jako forma treningu dla wspinaczy wysokogórskich, którzy przy wspinaczce polegać muszą przede wszystkim na zręczności, oraz pracy z własnym ciężarem. „Stalowy” uchwyt, mocne plecy i ramiona, a także siła i precyzja ruchu, to niezbędne czynniki do wypraw górskich. To wszystko w jednym miejscu zapewnia innowacyjna forma treningu jaką jest Grip Trip – efektywny sposób na sprawdzenie swoich możliwości, bez konieczności użycia uprzęży czy lin do asekuracji.

Szykuje się wyprawa w góry?

Za sprawą swojej wielofunkcyjności Grip Trip idealnie spełni swoją rolę jako narzędzie przygotowawcze, na niejeden szczyt!

Grip Trip, piękno i estetyka połączona z funkcjonalnością.

Za sprawą idealnie zaprojektowanych kształtów, połączonych z dbałością o każdy szczegół, Grip Trip zapewni wspaniały wizualny efekt dla Twojego miejsca.

Doskonale zagospodaruje ścianę, a przy doborze odpowiedniej kolorystki, stworzy wizytówkę każdego obiektu sportowego, co w połączeniu ze swoją funkcjonalnością da idealny efekt! Ogromną zaletą Grip Trip jest również mała ilość miejsca, jaka potrzebna jest do zagospodarowania, w porównaniu
z innymi maszynami do ćwiczeń,
czy też obiektów do treningu.

Zobacz ten produkt

  • Grip Trip - tablica treningowa

    GRIP TRIP innowacyjna tablica treningowa

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

… bo dla nas liczy się właśnie jakość

REGON: 356883618 NIP: PL 628-208-48-14 KRS: 0000219300 SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRS Kapitał Zakładowy: 75 000,00 PLN

© 2020 by Polskok Chrzanów. All Rights Reserved

Made with by Magme Agency